Otwarte

Pon-Pt 09:00-21:00

 

Telefon

+48-694-950-202

 

E-mail

info@estetyczna-medycyna.com.pl

 

Adres

Wiatraczna 3/37, Warszawa

Medycyna Estetyczna Iwona Minkiewicz

Medycyna estetyczna Warszawa

Lekarz Iwona Minkiewicz posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów estetycznych.

Od 2004 roku prowadzi praktykę lekarską w zakresie upiększania twarzy. Już jako doświadczony chirurg dziecięcy podjęła nowe wyzwanie na niwie medycyny estetycznej w warszawskiej Klinice BotoExpress mieszczącej się w Alejach Jerozolimskich- pierwszej w Polsce klinice wykonującej zastrzyki z toksyny botulinowej w celach estetycznych. Następnie przyszedł czas na otwarcie własnej specjalistycznej praktyki lekarskiej w gabinecie Medycyna Estetyczna Iwona Minkiewicz.

Obecnie dr Iwona Minkiewicz jest cenionym specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne dyplomy uczestnictwa w międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej, a także certyfikaty ciągłego doskonalenia technik estetycznych w obrębie twarzy i ciała. Specjalizuje się w nie chirurgicznych zabiegach kosmetycznych, liftingujących twarz. Stale rozwija techniki zabiegowe w obrębie twarzy, opierając się na złotych standardach chirurgicznych. Korzysta z rewolucyjnych osiągnięć w medycynie estetycznej i kosmetycznej oraz oferuje swoim pacjentom zabiegi bez anestezji, które stały się alternatywą dla operacji plastycznych twarzy.

W dzisiejszych czasach umocniły się trendy wszelkiej minimalizacji zabiegów chirurgicznych i szybkiej rekonwalescencji pooperacyjnej. Medycyna estetyczna spełnia oczekiwania wielu osób decydujących się na poprawę swego wyglądu z ominięciem uciążliwych operacji chirurgii plastycznej. Medycyna estetyczna przyciąga do siebie dotychczas nie zdecydowanych, a chcących zostać beneficjentami małoinwazyjnych zabiegów estetycznych, które zagwarantują zachowanie naturalnego wyglądu.

Medycyna estetyczna to nowoczesna koncepcja zdrowia

Wraz z upływem czasu twarz i ciało zaczynają ulegać procesowi starzenia. Wiele osób odczuwa dyskomfort, wywołany różnicą pomiędzy młodością ducha, a defektami urody, na które nie pomaga tradycyjna kosmetyka. Medycyna estetyczna oferuje pacjentom nowoczesne terapie, które pozwolą przywrócić dawny wygląd i wydobyć nasze wewnętrzne piękno.

Medycyna estetyczna - rewolucja w leczeniu mankamentów urody

Medycyna estetyczna to wielki krok naprzód w walce z procesami starzenia skóry i zmarszczkami. Medycyna estetyczna dąży do tego, aby zabiegi były jak najbardziej przyjazne dla naszego organizmu. Od lat prowadzone są badania, ukierunkowane na wykorzystanie w leczeniu substancji występujących w ludzkim organizmie i w przyrodzie.

Zabiegi, które umożliwia medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna umożliwia usuwanie płytkich i głębokich zmarszczek w różnych partiach twarzy i szyi. W zależności od potrzeb pacjenta stosowane są preparaty kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej (Botox). W gabinecie Medycyna Estetyczna Iwona Minkiewicz dostępny jest szeroki wachlarz produktów nowej generacji

Więcej o medycynie estetycznej

Galeria przed i po

  • Fałdy nosowo wargowe przed i po zastosowaniu Juvéderm ULTRA

  • Fałdy nosowo wargowe przed i po zastosowaniu Juvéderm ULTRA

  • Usta przed i po zastosowaniu preparatu zawierającego kwas hialuronowy

  • Zmarszczki między oczami przed i po zastosowaniu wypełniaczy